Ekibimiz

ABDURRAHİM AKSOY AYSUN ÖZTÜRK BUĞRA ÇİÇEKLİYURT
1993 yılında Mardin Dargeçit'te dünyaya geldim. Çalışma hayatıma E.B.A Yalıtım'da başladım. Bazı nedenlerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım ve daha sonda Özaltın Holding'te bir süre çalıştıktan sonra buradan da ayrıldım. 2015 yılında İzonorm İzolasyon'da çalışmaya başladım. 1973 yılında Burdur’un küçük kasabasında dünyaya geldim. Evliyim 2 çocuk annesiyim. Park Kimeros’ ta bahçıvan olarak ilk defa çalışma hayatına başladım. 4 sene burada çalıştıktan sonra ayrıldım. 5 senedir de İzonorm İzolasyon’da çalışmaktayım. Yaptığım işi severek yapıyorum. Sivas’ta 1984 yılında dünyaya gelmişim. İlköğretimimi ve liseyi Sivas’ta bitirdikten sonra ailecek Antalya’ya yerleştik. Askerliğimi tamamladıktan sonra Koçtaş’ta müşteri danışmanı olarak işe başladım 1 yıl orada çalıştıktan sonra ayrıldım. 5 yılda Kalekim Yapı Kimyasallarında çalıştım ve oradan da ayrıldım. 5 yıldır da İzonorm İzolasyon’da çalışmaktayım. Evliyim ve bir çocuk babasıyım.

DENİZ SALATACI DİLEK AKKAYA ERAY KAPLAN
1997 yılında Antalya’da dünyaya geldim. Antalya Konyaaltı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrenciyim. İzonorm İzolasyon LTD.ŞTİ.’de stajyerliğimi yapmaktayım. 1971 yılında Isparta doğumluyum. Babamın mesleği gereği öğrenimimi çeşitli illerde tamamladım. 1989 yılında lise bittikten sonra çalışma hayatıma atıldım. 1996 yılına kadar Şahinler Mefruşat ve Turizm Otelcilikte çalıştım ve 1996 yılında buradan ayrıldıktan sonra Elit Yapı ve Malzemelerinde satış temsilcisi ve ön muhasebe olarak 12 yıl hizmet verdim. Hemen ardından İzonorm İzolasyon’da çalışmaya başladım. 9 senedir de patronumuz Mehmet Salih Tuncer ile çalışmaktayız. Müzik inlemeyi, seyahat etmeyi ve son üç senedir de doğa yürüyüşleriyle ilgilenmekteyim. Nasip olursa emekliliğime kadar devam edip emekliliğimde dünyayı gezmeyi planlıyorum. 1982 yılında Gaziantep Nizip’te doğdum. 1989 yılında Antalya’nın Göynük Beldesine yerleştik. İş hayatıma turizmle başladım. 2010 yılında Antalya merkeze yerleştim ve yerleştikten sonra izolasyon işine başladım. İzonorm İzolasyon LTD.ŞTİ.’ye başlayalı 4 yıl oldu. Yaklaşık 5 yıldır bu işle ilgileniyorum.

HACI MUSTAFA DAĞ HAKAN UYANIK HALİL DAVUTOĞLU
Sivas Gürün’ de doğdum büyüdüm. 20 yıldır izolasyon sektöründe çalışmaktayım. Evliyim ve dünyalar güzeli 2 çocuğa sahibim. Çırak olarak başladığım kariyerime emin adımlarla ilerleyerek İzonorm İzolasyon LTD. ŞTİ. ‘nde ustabaşı olarak devam etmekteyim. İşimi ve ekip arkadaşlarımı seviyorum. 1985 yılında Antalya’da dünyaya geldim. Çalışma hayatıma askerliğimi tamamladıktan sonra 2006 yılında İzonorm İzolasyon’da çırak olarak başladığım işime usta olarak devam etmekteyim. 1972 yılında Van’da dünyaya geldim. Marketçilik yaparak hayatımı kazanmaya başladım. Bazı nedenlerden dolayı daha fazla yapamayacağıma anlayıp kargo firmasında işe başladım. Van depremi nedeniyle Antalya’ya göç etmek zorunda kaldım. Burada da Fırat İzolasyon’da işe başladım. 2015’te işten ayrıldım. Hemen ardından İzonorm İzolasyon’da işe başladım.

HASAN KORKMAZ HÜSNÜ ÖMÜR KILIÇ İRFAN UYSAL
1989 yılında Antalya’da dünyaya geldim. Antalya Ticaret Meslek Lisesi mezunuyum. Akdeniz Üniversite’si İşletme Yönetimini kazandım ve belli bir süre gittikten sonra bıraktım. 2009 yılında izolasyon işine başladım. 2015 yılında İzonorm İzolasyon LTD.ŞTİ.’ye başladım. Isparta’da doğdum büyüdüm. Çalışma hayatına Antalya Kumluca Beldesi’nde 22 yaşında başladım. Evlilik durumundan Antalya’ya yerleştim. Bunun yanında belirli zamanlarda şantiye şefliği ve yol, Viyadük, Konut vb. işlerde görev aldım. İzonorm hayatıma ekip çalışmasını ve çalışma ahlakı içerisinde yönelme-karar-uygulama stratejisini kattı. 1985 yılında Şırnak’ta dünyaya geldim. Liseyi bitirdikten sonra 2004 yılında Antalya’ya yerleştim. Askerliğimi Şırnak’ta dağ komandosu olarak yaptım. Evliyim bir çocuk babasıyım. 2007 yılında izolasyon işine başladım.

MURAT MARAŞLI MUSTAFA NURİ TÜTÜNCÜOĞLU OĞUZHAN KULAKSIZ
1997 yılında Adana’da dünyaya gelmişim. Ortaokulu bitirdikten sonra okumanın bana göre olmadığı anladım ve okul hayatımı devam ettirmedim. Daha sonra Antalya’ya yerleşerek izolasyon işine başladım. 1966’da İzmir Çeşme’de doğdum Antalya’da büyüdüm. Ortaokulu okuduktan sonra iş hayatına atıldım. Evliyim 2 çocuk babasıyım. Ben 30 yıl izolasyon işine kendimi adamış bir insanım. Son 10 yıldır İzonorm İzolasyon LTD.ŞTİ.’de çalışmaya başladım ve hala burada çalışmaktayım. 1995 yılında Antalya’da dünyaya geldim. Ortaokulumu bitirdikten sonra iş hayatına ilk olarak İzonorm İzolasyon LTD.ŞTİ’de başladım. 2015 yılında askere gidip geldim ve 2016 yılında işime tekrar devam etmeye başladım.

ÖMER DAĞ ÖZKAN GÖL ÖZKAN ORHAN
1983 yılında Sivas Gürün’de dünyaya geldim. Evliyim ve 2 çocuk babasıyım. Çalışma hayatına çok erken yaşlarda başladım. 1998 yılında Fırat İzolasyon’a yardımcı çırak olarak başladım ve daha sonra usta olarak devam ettim. 3 yıl burada çalıştıktan sonra belirli sebeplerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım. 2003 yılında da İzonorm İzolasyon LTD.ŞTİ. ‘ye başladım, işime usta olarak devam etmekteyim. İşimden ve ekip arkadaşlarımdan çok memnunum. Kahramanmaraş’ta1980’da dünyaya geldim. Askerliğimi tamamladıktan sonra evlenmeye karar verdim ve evlendim. Hep hayatım boyunca kararlı bir insanımdır. Evlendikten sonra Antalya’ya yerleştim. 2008 yılında İzonorm İzolasyon’a çırak olarak başladığım işime usta olarak devam etmekteyim. 1988 yılında Kütahya’da dünyaya geldim. Evliyim ve bir çocuk babasıyım. 2 yıldır izolasyon işinde çalışmaktayım.

RAHMAN BİÇER RIDVAN CANSIZ SALİH CANSIZ
1995 tarihinde Kayseri’de doğdum. İlkokul mezunuyum. 2009 yılında İzonorm İzolasyonda başladım. 2015-2016 yılları arasında askerliğimi tamamladıktan tekrar burada işe başladım. Gümüşhane Şiran Bahçeli Köyü’nde 1991 yılında dünyaya gelmişim. Ortaokulumu bitirdikten sonra iş hayatına atıldım. 2010 yılında İzonorm İzolasyon LTD.ŞTİ.’ye başladım. İzonorm izolasyonda çalışmaya başladığımdan beri izolasyon hakkında bilmediklerimi, işin detaylarını öğrendim. İşimi ve ekip arkadaşlarımı seviyorum burada olmaktan gurur duyuyorum. 1995 yılında Antalya’da doğdum. Öğrenim ortaokul mezunuyum. Çalışma hayatıma İzonorm’da başladıktan sonra 1 yıl kadar işime ara veripKırıkkale’de askerliğimi tamamladıktan sonra tekrar İzonorm’da çalışmaya başladım.

ŞERAFETTİN KARAYİĞİT ŞULE PEKER UĞUR ÖZDİL
1963 yılında Sivas’ ta doğdum. Orta ve yüksek öğrenimini Sivas’ta yaptım. Evliyim ve 3 çocuk babasıyım. Askerlik sonrası GAP projesinde vardiya mühendisi olarak görev yaptım. 1987 yılında Antalya’ya geldim. Antalya’da önemli projelerde görev aldı. Otogar ve Akdeniz Üniversite Hastahanesi vb. 1995 yılında izolasyon işine fiilen başladım. Antalya’nın izolasyon firmalarında şef ve iş ortağı olarak görev yaptım. 2014 yılında İzonorm İzolasyon LTD.ŞTİ. ‘de başladım. Merhaba; aslen Burdurlu olup Antalya’nın küçük, şirin tatil cenneti Kaş’ta dünyaya gelmişim. İlk ve orta okulumu Kaş’ta bitirdikten sonra 2004 yılında Antalya’ya yerleştik. Liseyi 75. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde okudum ve Akdeniz Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü’nden mezun oldum. Çalışma hayatıma lise bittikten sonra LSG SKY CHEF’te hijyen elemanı olarak 2 ay çalışıp üniversite nedeniyle ayrılmak durumunda kaldım. 2015’in Nisan ayında İzonorm İzolasyon firmasında işe başladım… Aslen Afyon Dinarlı olup Antalya’ da doğdum, büyüdüm. Çok erken yaşta iş hayatına atıldım. İlk işime otelde depo ve satınalma sorumlusu olarak başladım. Daha sonra Paşabahçe, Taşboya’ da da depo sorumlusu olarak görev aldım. 2013’te Taşboya ‘dan ayrıldıktan sonra da İzonorm İzolasyon LTD.ŞTİ.’ye depo sorumlusu başladım.

ULAŞ GERÇEKER YILMAZ YILDIRAN HACI ALİ ALTUNDAŞ
1990 yılında Van’da dünyaya geldim. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinde Makine Bölümü 2. Sınıftan bazı nedenlerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım. Evliyim ve bir çocuk babasıyım. Van depreminden sonra Antalya’ya yerleşmek zorunda kaldım ve buraya gelmez İzonorm İzolasyon’da işe başladım. Burdur Tefenni İlçesinde 1960 yılında doğmuşum. İlkokulumu Tefenni’de bitirdim. 1995 yılında Antalya’ya geldim. Evliyim ve 3 çocuk babasıyım.2007 yılında izlasyon işine başladım. Çeşitli işlerde, firmalarda çalıştım. 2 yıldır da İzonorm İzolasyon’da çalışmaktayım. 16.03.1981. Tuzlukçu Konya'da doğdum. Evli ve 2 kız çocuğum var. Lise Mezunuyum. 2006-2015 yılları arasında EBA izolasonda çalıştım. 2015-2016 tarihlerinde Momentum izolasyonda çalıştım. Şuanda İzonorm İzolasyonda çalışma hayatıma devam etmekteyim.